Mesajınız Var

Mesajınız Var

AMAÇ
Türkiye ve AB arasında karşılıklı anlayışın güçlendirilmesi, AB mali yardımları hakkında iyi örneklerin yaygınlaştırılması  ve Türkiye ve AB medyası arasında ağların geliştirilmesi hedefleniyor.

BAŞLICA ETKİNLİKLER

  • AB mali yardımları ile yürütülen projeler hakkında 8 adet kısa film çekiliyor
  • Kısa filmlerden 40 dakikalık belgesel film oluşturuluyor ve medya organlarında yayınlanması sağlanıyor
  • AB tarafından fonlanan faaliyetler için iletişim ve medya planı oluşturulmasına ilişkin odak grup toplantısı düzenleniyor ve bir rehber hazırlanıyor
  • AB ve AB mali yardımlarına ilişkinin algının ölçülmesine yönelik online anketler düzenleniyor

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından desteklenen ve farkındalık yaratarak örnek olan öykülerin anlatıldığı “Mesajınız Var” projesinin ikinci videosu göç ve göçmenlere dikkat çeken Uluslararası bir kültür ve sanat projesi olan ‘Remapping Europe’ oldu.
Daha fazla bilgi için

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından desteklenen ve farkındalık yaratarak örnek olan öykülerin anlatıldığı “Mesajınız Var” projesinin ilk videosu ‘Dağcılık ve Kayak Sporunda İlk ve Acil Yardım’ oldu.
Daha fazla bilgi için

 

Avrupa Birliği Ulusal Ajansı Erasmus+ Programı tarafından desteklenen Avrupa Yeryüzü Ağı, farklı ülkelerden aktivist, STK üyesi ve akademisyeni bir araya getirdi. Yalova’ya gelen çevreciler birbirlerine kendi ülkelerinin çevre sorunlarını aktardılar. Detaylı bilgi için.