Diyalog Bülteni Sayı 12

Sivil toplumun gelişmesi ve karar verme süreçlerinde etkin rol oynaması, dayanışma ve güven içinde kurulan birlikteliklerle mümkün. Sivil Toplum Diyaloğu ve Sivil Toplum Destek Programları ile güçlenen sivil toplum kuruluşları (STK) farklı kanallardan kurdukları köprüler ile toplumun sesini duyuruyor, sürdürülebilir kalkınmaya katkı sunmaya devam ediyor.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 2.86 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 11

Bu sayıda; Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı’dan Değerlendirme, Röportajlar, Dünyayı Güzelleştı̇ren Haberler, Sı̇vı̇l Sektör Canlı Yayınları, Kamera Arkası bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 22 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 10

Bu sayıda; Avrupalı Koordinatör Faydalanıcılardan Mesaj Var, Sivil Toplum Diyaloğu Altıncı Dönemi Tanıtım Toplantıları, Dı̇yaloğun Genı̇ş Persfektı̇fı̇nden bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 10 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 9

Bu sayıda; AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’den Değerlendirme, Projelerden Röportajlar, Projelerden Kısa Notlar, Ekinliklerden Yansımalar ve Mercek Altı bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 5 MB)

Diyalog, Aralık 2019

Yayını indirin (PDF, 5 MB)

Diyalog, Ekim 2017

Bu yayında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger ile Röportaj, TACSO Belgrad Konferansı, Sivil Toplum Sektörü ve Projelerden Kısa Notlar ve Mercek Altı bölümlerini bulabilirsiniz.

Yayını indirin (PDF, 6 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 8

Diyalog Bültenimizin bu sayısında Sivil Toplum Diyaloğu Ara Dönem Çalıştayı, Avrupa Birliği Bakanliği Müsteşarı Büyükelçi Selim Yenel ile Röportaj, Sivil Toplum Sektörü Çalıştayları, Projelerden Haberler ve Mercek Altı bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 3 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 7

Diyalog Bültenimizin bu sayısında Dünden Bugüne Sivil Toplum Diyaloğu, Projelerden Haberler ve Mercek Altı bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 4 MB)

Diyalog Bülteni Özel Sayı

Diyalog Bültenimizin bu sayısında Rakamlarla Sivil Toplum Diyaloğunun Üçüncü Dönemi, Diyalog Kareleri, Sivil Toplum Diyaloğu Belgeseli ve Diyalog Seminerleri bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 5 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 6


Diyalog Bültenimizin bu sayısında Sivil Toplum Diyaloğu Üçüncü Dönem Kapanış Toplantısı, Değerlendirme Çalıştayı, Proje Sahiplerinden Değerlendirmeler, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Ömer Çelik’in Röportajı ve Dördüncü Dönem Projelerinden Haberler bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 8 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 5

Diyalog Bültenimizin bu sayısında Anadoludan Diyalog Haberleri, Gençler için Diyalog, Haklar için Diyalog, AB Yolunda Türkiye, Daha Etik Medya, Benim Avrupalı Kentim, Diyaloğun temsilcileri Brüksel’de ve Sivil Toplum Diyaloğunda Yeni Dönem bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 7 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 3-4

Diyalog Bültenimizin bu sayısında Diyaloğun Bir Yılı, Sivil Toplumla Diyalog Toplantıları, Sosyal Ağlarda Diyalog ve Fotoğraflarla Diyalog bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 5 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 2

Diyalog Bültenimizin 2. sayısında Diyalog Seminerlerini, Röportajlarla Diyalog Projelerini, Diyalog Projelerinden Haberler ve Ağustos, Eylül, Ekim’de Diyalog bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 3.7 MB)

Diyalog Bülteni Sayı 1

Diyalog Bültenimizin 1. sayısında Sivil Toplumla Diyalog Toplantıları, Sivil Toplum Diyalogu Siyasi Kriterler ve Medya Projeleri ile Devam Ediyor, Sivil Toplum Diyaloğu Açılış Etkinlikleri, Benim Projem, Dünden Bugüne Sivil Toplum Diyaloğu ve Haberler bölümlerini bulabilirsiniz.

Diyalog Bülteni’ni indirin (PDF, 2.1 MB)